הרצאות וסדנאות

נגן וידאו

הרצאות חשיפה

(לגננות, הורים ומתעניינים מכל הסוגים)

בואו להכיר מקרוב את הגישה החינוכית הזו דרך הרצאת החשיפה שלנו | מהו גן יער? כיצד ילדים לומדים בחוץ? מהו הערך של מזג אוויר מאתגר?
דרך סיפורו המרתק של רון מלצר, מייסד גן היער במצפה רמון, נשמע קצת על הרבדים השונים והעמוקים שמהם מורכבת הגישה החינוכית "גני יער", נשמע על היום יום בגן, ומה קורה לילדים כשמאפשרים להם להיות בחוץ ולהתמודד עם אתגרים מסוגים שונים.
מוזמנים להתרשם מהרצאה קצרה בת שבע דקות בסרטון שלפניכם.

סדנאות בכל רחבי הארץ

כיום רון מלצר מרצה ומעביר סדנאות בכל רחבי הארץ במסגרות שונות ובנושאים שונים. הרצאותיו מתקיימות במסגרת השתלמויות של מרכזי פסגה, רשויות מוניציפליות המעוניינות להיחשף מקרוב לגישה מופלאה זו וכן בהזמנות פרטיות לקהילות המתעניינות בקידום הגישה בישוביהן.. נושאי ההרצאות והסדנאות משתנים מקבוצה לקבוצה על פי צורך ורצון הקבוצה, וכן גם משך המפגשים. 

ניתן להזמין את רון באמצעות המייל [email protected] ובאמצעות פרטי הקשר שבאתר.

מספרים על הרצאה בקהילה:

סדנאות ומפגשי לימוד

להורים, קהילות, אנשי חינוך, ארגונים, יזמים ומתעניינים

אנחנו עורכים סדנאות, הרצאות ומפגשי לימוד בנושאים שונים הקשורים בחינוך בטבע ובגני יער. הנושאים מגוונים וניתנים להתאמה לצרכי הקבוצה, ומובאים מתוך תפיסת העולם והנסיון החינוכי הנצבר בגני יער. מנסיוננו, קבוצות שונות המתקבצות מתוך קהילה קיימת, או לשם יצירת קהילה (כמו קהילת הורי גן) מרוויחות מלמידה משותפת, חיבור לחזון משותף, יצירת שפה משותפת, העלאה של אתגרים ופחדים, וקבוצת חקירה של הטבע, של אני מאמין חינוכי, ושל יצירת מרחב קהילתי ומשפחתי בטבע, יחד עם הטבע.

בין הנושאים הנלמדים: